RuMaNiA ReBeLaTe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RuMaNiA ReBeLaTe

Forum dedicat formatiei RBD
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce materie preda diriga/dirigul tau ?

In jos 
+2
gatyta*poofeek*trendyta
CandyMax
6 participanți
AutorMesaj
CandyMax
Loquita
Loquita
CandyMax



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Sam Ian 10, 2009 8:13 pm

Ce materie preda diriginta/dirigintele tau ?
Sus In jos
gatyta*poofeek*trendyta
Empezar Desde Cero
gatyta*poofeek*trendyta



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Sam Ian 10, 2009 8:34 pm

informatik....vaii..e o proasta jhi jumatate...ii zikem mumia moarta noi..=))=))=))
Sus In jos
bebe
Nuevo RBD Fan
bebe



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Sam Ian 10, 2009 11:17 pm

fizica
Sus In jos
*MayTe~PaRa~SieMpRe*
Nuevo RBD Fan
*MayTe~PaRa~SieMpRe*



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 1:41 am

shi a

mea preda informatica

dar a e super de treaba dirga

e cee mai tare diriga:X:X:X
Sus In jos
gatyta*poofeek*trendyta
Empezar Desde Cero
gatyta*poofeek*trendyta



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 11:07 am

vai ce`aj vrea ji yo sa am o diriga super..da a noastra e o proasta...ji cik sa ne dea lucrare din c++...da proasta nu nea predat niki o lectzie=))....ziki k e vnt dp pluto...
Sus In jos
ArDiLlA PiTiCoT
Ponchita de la semana
Ponchita de la semana
ArDiLlA PiTiCoT



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 11:37 am

Eu am un dirig mai special...e putin gay el asa...da e de treaba...e de franceza...cate am facut noi si el ne-a luat apararea...sau cate absente ne-a motivat el...ce dak e gay?...TRAIASCA DIRIGU!!!...are si un nume sugestiv tare "Lefter" lol!
Sus In jos
CandyMax
Loquita
Loquita
CandyMax



Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 2:29 pm

diriga ... preda biologia affraid sh nu-mi place deloc biologia ... bine ca diriga ii de treaba da biologia tot nu-mi place : ) )
Sus In jos
cl@udya
~ Toy nuevo ~
~ Toy nuevo ~




Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 10:09 pm

romanaa..:-&
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce materie preda diriga/dirigul tau ?   Ce materie preda diriga/dirigul tau ? Icon_minitime1

Sus In jos
 
Ce materie preda diriga/dirigul tau ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce materie nu-ti place ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RuMaNiA ReBeLaTe :: Scoala-
Mergi direct la: