RuMaNiA ReBeLaTe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RuMaNiA ReBeLaTe

Forum dedicat formatiei RBD
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cea mai mica nota

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
CandyMax
Loquita
Loquita
CandyMax



Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1Sam Ian 10, 2009 8:13 pm

Care este cea mai mica nota pe care ai luat-o ?
Sus In jos
gatyta*poofeek*trendyta
Empezar Desde Cero
gatyta*poofeek*trendyta



Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1Sam Ian 10, 2009 8:34 pm

pai cea mai mik nota a mea a fst 1..jaja...ma prins copiind...Very Happy
Sus In jos
*MayTe~PaRa~SieMpRe*
Nuevo RBD Fan
*MayTe~PaRa~SieMpRe*



Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 1:43 am

poi cred k 3

la o lucrare pfff...
Sus In jos
ArDiLlA PiTiCoT
Ponchita de la semana
Ponchita de la semana
ArDiLlA PiTiCoT



Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 11:41 am

un 3 la istorie primu si singuru(pana acum)...lam luat pe 2 decembrie...a fost faza tare...ma ridica profa in picioare si-miz ice sa spun o lectie de la inceputul anului,eu nu stiam nici lectia de zi daramite aia...eu ma ridic frumos in picioare si-i spun ca nam invatat si ea ma intreaba dc,iar eu desteapta de mn ii raspund "Stiti doamna,tatal meu e mai patriot asa si am avut petrecere ieri am sarbatorit 90 de ani de la unire" la care profa..."Bravo...ieri ai sarbatorit 90 de ani de la unire si azi o sa sarbatoresti un 3 la istorie...stai jos"...cam asta a fost faza...oricum eu muream de ras...
Sus In jos
CandyMax
Loquita
Loquita
CandyMax



Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 2:27 pm

pai 8 Embarassed
Sus In jos
cl@udya
~ Toy nuevo ~
~ Toy nuevo ~




Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1Dum Ian 11, 2009 10:10 pm

3 Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cea mai mica nota Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota   Cea mai mica nota Icon_minitime1

Sus In jos
 
Cea mai mica nota
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RuMaNiA ReBeLaTe :: Scoala-
Mergi direct la: